
jiuriweuiruweiruiweuriwe

De derde winkel 'The Home of Studio HENK' van het designmerk huist in een monumentaal pand aan de Rozengracht, dat speciaal door Studio HENK in ere is hersteld.
Af — 30. April 2022The Apartment laat perfect zien dat de designs customisable en veelzijdig zijn en daarmee dus ook perfect voor city living. Hier kun je heel mooi ervaren wat er allemaal mogelijk is op 48m2. In The Gallery zijn wisselende exposities te zien van kunstenaars en andere creatieven; de eerste is een tentoonstelling van kunstenaar Serge Game die zijn sculpturen in bijzondere kleurstellingen exposeert. Op de bovenste verdieping bevindt zich The Loft en Playroom waar ook de allerkleinsten zich prima kunnen vermaken.
“We hebben bewust gewerkt met wat er al was en niet te veel toegevoegd. De oorspronkelijke architectuur is leidend geweest voor het totaalontwerp; zo hebben we in het interieur veel gebruik gemaakt van natuurlijke, zoveel mogelijk duurzame materialen en neutrale kleuren, zodat de originele details - zoals gietijzeren elementen en balkconstructies - goed naar voren zouden komen. Dat geeft het geheel een warme, sfeervolle basis die goed samengaat met onze meubels.”
Alle collecties worden met het oog op een betere wereld ontwikkeld. Zo brengt het designmerk tijdloze meubels uit die, dankzij het gebruik van materialen van de hoogste kwaliteit, een leven lang meegaan. Ook werkt Studio HENK met een made-to-order-productie; elk item wordt op aanvraag gemaakt waardoor er geen sprake is van overproductie. Bovendien wordt de gehele collectie in Europa geproduceerd, waardoor de ecologische voetafdruk beperkt blijft.