Hoofdredacteur Erik Rimmer, erikr@bobedre.dk

Webredacteur Iben Tendal, iben.tendal@bobedre.dk

Redacteur - Nederland Jantine Vaartjes, jantine@scandiliv.nl

Ontwerp Mary Jo Hau, maryjh@bobedre.dk
Stine Kirchheiner, stine@bobedre.dk

Productie Annette Egebo Hartmann, annetteen@bobedre.dk

Advertentie Verkoop Scandinavian Living Contact Nederland De Mediamanager
Peggy de Geus
Telefoon: +31(0)6 52022238
E-mail: demediamanager@gmail.com

Accountmanager
Madeleine Kiewiet - van Vliet
Telefoon: +31 (0)6 38101046
E-mail: madeleinemediasales@gmail.com

Contact Denemarken Benjamin Media
Henrik Mader
Telefoon:+45 2023 6054
E-mail: henrikm@benjamin.dk

Redactie Bonnier Publications A/S
Strandboulevarden 130, 2100 Østerbro, Denemarken
Tel.: +45(0)70220255
e-mail: bobedre@bobedre.dk